info ke hře

Chceš poznat pěkná místa v Litomyšli a zažít dobrodružství? Pojď si s námi zahrát rodinnou únikovou outdoorovou hru, při které zažiješ spoustu legrace a také se dozvíš něco ze života Bedřicha Smetany. Možná i něco malého vyhraješ.

Bedříšek se jako malý kluk přemístil v čase do naší doby, ale rád by se vrátil zpět domů. Pomoz mu nalézt vše potřebné, aby se vrátil tam, kam patří. Sbal si batůžek a vydej se na cestu.

1. NAČETL/A JSI QR KÓD

Na těchto webových stránkách nalezneš příběh, nápovědy, zajímavosti, ale hlavně slouží k zadávání tvých řešení jednotlivých úkolů, které jsou nezbytné k záchraně malého Bedříška

2. HRACÍ KARTA

Na ní najdeš vše potřebné pro to, aby ses mohl/a vydat na cestu. Je to ale i zde na webu. Hrací karta slouží k tomu, aby sis na ni mohl/a zaznamenávat své pokroky ve hře. Můžeš si ji zde stáhnout, nebo vyraž do jednoho IC v Litomyšli, kde si kartu můžeš vyzvednout

3. SBAL SI BATOH

Co vše potřebuješ s sebou a bez čeho hru nelze hrát?

4. Přečti si komiks

Jak to všechno začalo

5. VSTUP DO HRY

Už jsi tam, tak ti přejeme šťastnou cestu. Nech se vést příběhem

6. Vydej se na cestu

Hru nemusíš dokončit najednou, webová stránka si tvé splněné úkoly pamatuje po dobu jednoho týdne. Do hrací karty si zaznamenej místa, která jsi navštívil/a, hesla a odkryté dílky hodin.

dcery

polka

obrozenci

libuše

švédsko

hluchota

klavír